Wie zoeken we?
Je bent een (bijna) gediplomeerd doktersassistente of een verpleegkundige die graag wil omscholen tot doktersassistente. Je bent vriendelijk, patiëntgericht, flexibel en stressbestendig. Daarnaast ben je leergierig, communicatief vaardig en werkt je graag in een team. Je bent in ieder geval beschikbaar op de vrijdag.
Wie zijn wij?
Wij zijn gevestigd in gezondheidscentrum Zielhorst in Amersfoort. Ons team bestaat uit zes huisartsen, een huisarts in opleiding, acht doktersassistenten, zes praktijkondersteuners en een praktijkmanager.
Wat ga je doen?
Een gevarieerde baan in een hecht en gezellig team. Naast de reguliere werkzaamheden, houd je ook een eigen spreekuur (oren uitspuiten, injecties, wondcontroles, ECG’s maken enz). Een kans om door te groeien middels nascholingen/opleidingen.